ПАТ «Кіровоградграніт» виконує поставки електроенергії для своїх споживачів и власних об’єктів споживання на підставі чинної ліцензії НКРЕ на поставку електричної енергії по нерегульованому тарифу (серія: АГ, №:500380) і членства на Оптовому ринку електроенергії України з 1979 року. На сьогоднішній день врегульована необхідна договірна та нормативно-правова база для здійснення продажу електричної енергії для нових споживачів.

Також на підприємстві функціонує група по роботі з оптовим ринками електроенергії України.

 • Контакти

  Начальник групи по роботі з ОРЕ України
  Олексій Миколайович Мінжулін
  +38 (050) 457-21-34
  kgranite@ukr.net

Переваги наших споживачів

Після підписання договору купівлі-продажу електричної енергії з ПАТ «Кіровоградграніт»:

 1. Наші фахівці завжди нададуть кваліфіковану допомогу та консультації з визначення ефективності, і в підсумку, втілення переходу до поставок електричної енергії від ПАТ «Кіровоградграніт»
 2. ПАТ ПНТ «Кіровоградграніт» щомісяця надає знижки від роздрібних тарифів для юридичних осіб, котрі залежать від складників ціноутворення при закупівлі електричної енергії від ДП «Енергоринок».
 3. ПАТ ПНТ«Кіровоградграніт» спільно із споживачем розробляє механізм мінімізації ризиків перевищення потужних та кількісних лімітів електричної енергії за розрахунковий період до повної ліквідації лімітів.
 4. ПАТ ПНТ«Кіровоградграніт» спільно із споживачем розглядає зручний графік здійснення платежів за електроенергію упродовж поточного розрахункового періоду.
 5. Вам не потрібно збільшувати штат працівників для роботи по закупівлі електричної енергії. Для цього на нашому підприємстві існує необхідна технічна база, яка займається аналізом і щодобовою звітністю за спожиту активну електроенергію.

У відповідності до вимог п. 8 Постанови НКРЕКП від 14.03.2018р. №312 «Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії», Згідно п.1.2.7 постачання електричної енергії здійснюється електропостачальником на підставі договору про постачання електричної енергії споживачу, який розробляється електропостачальником на основі Примірного договору про постачання електричної енергії споживачу (додаток 5 до цих Правил) та укладається в установленому цими Правилами порядку.
Розділом III Правил роздрібного ринку електричної енергії визначені умови постачання електричної енергії на роздрібному ринку.
Укладення споживачем договору про постачання електричної енергії споживачу відбувається шляхом приєднання споживача до договору на умовах обраної споживачем комерційної пропозиції, для чого споживач подає такому електропостачальнику заяву-приєднання. Якщо сторони дійдуть згоди на інших умовах, які не передбачені публічними комерційними пропозиціями відповідного електропостачальника, вони мають укласти договір у паперовій формі, зазначивши умови комерційної пропозиції.

Критерії споживачів для роботи з ПАТ ПНТ«Кіровоградграніт»

 1. Купівля електроенергії по 1 класу напруги (27,5 кВ та вище).
 2. Споживання електроенергії не менше 100 тис. КВт г. за розрахунковий період.
 3. Відсутність заборгованості споживача перед ПРТ (Обленерго).
 4. Рівномірна електричне навантаження протягом доби, тижня, місяця.
 5. Наявність у споживача диференційованих лічильників та автоматизованої системи комерційного обліку електроенергії (АСКУЕ (ЛУСОД)).

Для того щоб отримати комерційну пропозицію, надішліть запит на e-mail: electric@kprojects.studio7-kr.com/granit.com.ua

Ваші пропозиції, скарги, претензії, а також повідомлення про загрозу електробезпеки можна подавати:

– в письмовому вигляді за адресою Центру обслуговування споживачів;
– в електронному вигляді на e-mail: kirovogradgranit@ukr.net
– скориставшись формою для заповнення нижче.

Графік роботи Центру обслуговування споживачів:
З 08-00 до 17-00 в робочі дні з понеділка по п’ятницю.

Після обробки інформації за зверненнями наш оператор зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Інструкція про подання звернення/скарги/претензії

Заходи з енергозбереження у сфері електропостачання

Структура за обсягом та вартістю купівлі-продажу електричної енергії за 2018 рік

Якість електричної енергії

Нормативно-правові акти.